NEW STEP BY STEP MAP FOR ایفون قسطی

New Step by Step Map For ایفون قسطی

New Step by Step Map For ایفون قسطی

Blog Article

بعد گردشه چا حسابی باید بگیرم من که کارمند نیستم یه کارگر سادم.حقوق سابت ندارم که گردش حساب داشته باشم.

باز پرداخت در نظر گرفته شده در طرح نسیبا چند ماه میباشد؟

صفحه نمایش: صفحه نمایش را بررسی کنید و از وجود خط و خش و ضربه در آن اطمینان حاصل کنید.

الان موجود دارید؟ قیمتش چقدره؟ چقدر باید پیش پرداختیم و مقدار و مدت پرداخت اقساط چقدره؟ ممنونم از راهنمایی صبورانه شما

سوال دوم اینکه اگه مشکلی نداره من میخواستم گوشی poco f4 gt ، ۲۵۶/۱۲ رو بخرم قیمتش حدود ۲۴ تومن امکانش هست بالایی پول رو پرداخت کنم و ۲۰ تومن رو قسطی پرداخت کنم؟

برای اقساط از طریق سایت ثبت درخواست کنید شرایط هم کامل داخل سایت هست

توجه داشته باشید که مدل جدید ۱ ترابایتی برای نسخه‌های پرو هم برای اولین بار به این سری قدم گذاشته است. به هر حال،‌ قیمت گذاری جهانی این گوشی‌ها، تقریبا مطابق با سال گذشته است و با ورود به کشور و گذراندن شرایط مختلف، قیمت‌های متفاوتی را خواهیم دید که در اینجا به آن نمی‌پردازیم.

این امر در محتوای سریع‌تری مانند بازی‌های اکشن و سریع بیشتر به چشم می‌خورد. اگر تاکنون چنین تجربه‌ای نداشته‌اید، حتی با اسکرول کردن در منوها هم چنین امری‌ برای‌تان ملموس خواهد شد.

چون توی سایت نیست و عنوان کردین امکار خرید هست حتی اگه در سایت موجود نباشه …

می بخشید میخواستم ببینم ۲۴ماه اقساط قبول میکنید و اینکه چون برای پرداخت اقساط کمی مشکل مالی دارم چون حقوق بگیر مستمری هستم واگر برایتون مقدوره اقساط گوشی که میخوام بگیرم پایین تر بیارید و اقساطش تا۲۴ماه بکشه چون خیلی دلم گوشی میت ۳۰پرو بگیرم

از ایرانرنتر یا لندو میتونید استفاده کنید ولی باید ببینید که ایرانرنتر شهرتون رو پوشش میده یا نه

این شایعه برای اولین‌بار توسط مینگ چی کو مطرح شده است و اگر حقیقت داشته باشد، برای اولین‌بار شاهد تغییرات بزرگی در مدل‌های استاندارد و پرو خواهیم بود.

به هر خرید آیفون قسطی دلیلی که به دنبال خرید قسطی گوشی می روید به میزان سودی که فروشنده بابت قسط بندی از شما دریافت می کند توجه داشته باشید.

میخام اولش دو میلیون بدم بعد دو ماهو با ماهی پونصد بدم با سودش ماهی چقدر میشه؟ بعد من اصن چک ندارم چیکار کنم! میشه یکم بهم راحت بگیرید من واقعا دختر خوش حسابو با وجدانیم. تهرانم. با تشکر

خرید قسطی آیفون 13 مینی

Report this page